Prispeval Administrator
|
Rezultati 2. kroga
Kava bar Tanja: Gostilna Miklavčič 5:1 Studeno: GP Dulič 3:1 Fragmat Metulje: Extrem 5:3 GP Dulič: Studenec 4:1
Lestvica po 2. krogu
Ekipa |
T |
Z |
N |
P |
D:P |
T |
+/- |
1. FRAGMAT METULJE |
2 |
2 |
0 |
0 |
12:6 |
6 |
+6 |
2. KAVA BAR TANJA |
2 |
1 |
1 |
0 |
6:2 |
4 |
+4 |
3. STUDENO NOVOHLAD |
2 |
1 |
1 |
0 |
5:3 |
4 |
+2 |
4. GP DULIĆ |
3 |
1 |
1 |
1 |
6:5 |
4 |
+1 |
5. GOSTILNA MIKLAVČIČ |
3 |
1 |
0 |
2 |
7:14 |
3 |
-7 |
6. STUDENEC |
2 |
0 |
1 |
1 |
3:6 |
1 |
-3 |
7. EXTREM |
2 |
0 |
0 |
2 |
5:8 |
0 |
-3 |
LISTA STRELCEV:
Rok Širaj (Fragmat Metulje): 5 Mateja Zabukovec (Extrem): 4 Janez Zidar (Metulje): 3 Lah Robi (Kava bar Tanja): 3 Lah Gorazd (GP Dulič): 3 Gal Modic (Fragmat Metulje): 3
Razpored tekem naslednjega kola >>> |
Zadnjič posodobil Torek, 17 Junij 2014 13:04 |
Razpored tekem - Bloška liga 2014 |
|
|
|
Prispeval Administrator
|
1. KROG (30.5.)
URA
|
DOMAČI
|
GOSTJE
|
20.00
|
GOSTILNA MIKLAVČIČ
|
METULJE
|
20.40
|
GP DULIČ
|
KAVA BAR TANJA
|
21.20
|
EXTREM
|
GOSTILNA MIKLAVČIČ
|
22.00
|
STUDENEC
|
STUDENO
|
2. KROG (6.6.)
URA
|
DOMAČI
|
GOSTJE
|
20.00
|
KAVA BAR TANJA
|
GOSTILNA MIKLAVČIČ
|
20.40
|
STUDENO
|
GP DULIČ
|
21.20
|
METULJE
|
EXTREM
|
22.00
|
GP DULIČ
|
STUDENEC
|
|
Zadnjič posodobil Ponedeljek, 02 Junij 2014 17:12 |
Preberi več ...
|
Prispeval Administrator
|
Rezultati 1. - 30.5.14
Gostilna Miklavčič: Metulje 3:7 GP Dulič: Kava bar Tanja 1:1 Extrem: Gostilna Miklavčič 2:3 Studenec: Studeno Novohlad 2:2
Lestvica po 1. krogu
Ekipa |
T |
Z |
N |
P |
D:P |
T |
+/- |
1. METULJE |
1 |
1 |
0 |
0 |
7:3 |
3 |
+4 |
2. GOSTILNA MIKLAVČIČ |
2 |
1 |
0 |
1 |
6:9 |
3 |
-3 |
3. STUDENO |
1 |
0 |
1 |
0 |
2:2 |
1 |
0 |
4. STUDENEC |
1 |
0 |
1 |
0 |
2:2 |
1 |
0 |
5. GP DULIĆ |
1 |
0 |
1 |
0 |
1:1 |
1 |
0 |
6. KAVA BAR TANJA |
1 |
0 |
1 |
0 |
1:1 |
1 |
0 |
7. EXTREM |
1 |
0 |
0 |
1 |
2:3 |
0 |
-1 |
LISTA STRELCEV:
Rok Širaj (Metulje): 3 Dominik Kotnik (Gostilna Miklavčič): 3 Janez Zidar (Metulje):2 Mateja Zabukovec (Extrem): 2
Razpored tekem naslednjega kola >>> |
Zadnjič posodobil Ponedeljek, 02 Junij 2014 17:14 |
10. Krog Bloške lige v dvorani |
|
|
|
Prispeval Jaka Milavec
|
9.KROG (14.3.) Rezultati
Starejši mladinci - Bloke team 2:0 Studenec - Studeno Novohlad 2:2 Okrepčevalnica Lovec – Kava bar Tanja 2:6
Lestvica po 9. krogu
Ekipa |
T |
Z |
N |
P |
D:P |
T |
+/- |
1. STUDENEC |
9 |
7 |
1 |
1 |
34:15 |
22 |
+19 |
2. KAVA BAR TANJA |
9 |
6 |
1 |
2 |
47:13 |
19 |
+34 |
3. STUDENO NOVOHLAD |
9 |
4 |
4 |
1 |
19:13 |
16 |
+6 |
4. OKREPČEVALNICA LOVEC |
9 |
3 |
1 |
5 |
18:25 |
10 |
-7 |
5. STAREJŠI MLADINCI |
9 |
3 |
0 |
6 |
11:26 |
9 |
-15 |
6. BLOKE TEAM |
9 |
0 |
1 |
8 |
8:44 |
1 |
-36 |
STRELCI:
Jure Kandare (Kava bar Tanja) – 21 Luka Anzeljc (Studenec) – 12 Blaž Rot (Studenec) – 8
10.KROG (21.3)
17:30 Studenec – Bloke team
18:00 Okrepčevalnica Lovec – Starejši mladinci
18:30 Kava bar Tanja – Studeno Novohlad
18:45 Podelitev pokalov |
Zadnjič posodobil Petek, 21 Marec 2014 17:52 |
9. Krog Bloške lige v dvorani |
|
|
|
Prispeval Jaka Milavec
|
8.KROG (7.3.) Rezultati
Starejši mladinci - Studeno Novohlad 0:2 Kava bar Tanja – Studenec 8:0 Okrepčevalnica Lovec – Bloke team 4:1
Lestvica po 8. krogu
Ekipa |
T |
Z |
N |
P |
D:P |
T |
+/- |
1. STUDENEC |
8 |
7 |
0 |
1 |
32:13 |
21 |
+19 |
2. KAVA BAR TANJA |
8 |
5 |
1 |
2 |
41:11 |
16 |
+30 |
3. STUDENO NOVOHLAD |
8 |
4 |
3 |
1 |
17:11 |
15 |
+6 |
4. OKREPČEVALNICA LOVEC |
8 |
3 |
1 |
4 |
16:19 |
10 |
-3 |
5. STAREJŠI MLADINCI |
8 |
2 |
0 |
6 |
9:26 |
6 |
-17 |
6. BLOKE TEAM |
8 |
0 |
1 |
7 |
8:42 |
1 |
-34 |
STRELCI:
Jure Kandare (Kava bar Tanja) – 19 Luka Anzeljc (Studenec) – 12 Blaž Rot (Studenec) – 7
9.KROG (7.3)
17:30 Starejši mladinci – Bloke team
18:00 Studenec – Studeno Novohlad
18:30 Okrepčevalnica Lovec – Kava bar Tanja |
Zadnjič posodobil Četrtek, 13 Marec 2014 19:20 |
|
Prispeval Jaka Milavec
|
Zaradi popravila parketa se bo 6. krog pričel 21.2.2014
6. krog (21.2)
17:30 - Kava bar Tanja : Starejši mladinci
18:00 - Studeno Novohlad : Bloke team
18:30 - Okrepčevalnica Lovec :Studenec
|
Zadnjič posodobil Ponedeljek, 10 Februar 2014 22:21 |
5. Krog Bloške lige v dvorani |
|
|
|
Prispeval Janez Milavec
|
5.KROG (3.1.) Rezultati
Kava bar Tanja – Starejši mladinci 0:2 Studeno Novohlad - Bloke team 1:1 Okrepčevalnica Lovec –Studenec 1:6
Lestvica po 5. krogu
Ekipa |
T |
Z |
N |
P |
D:P |
T |
+/- |
1. STUDENEC |
5 |
5 |
0 |
0 |
25:4 |
15 |
+21 |
2. STUDENO NOVOHLAD |
5 |
2 |
2 |
1 |
9:7 |
8 |
+2 |
3. KAVA BAR TANJA |
5 |
2 |
1 |
2 |
15:11 |
7 |
+4 |
4. OKREPČEVALNICA LOVEC |
5 |
2 |
0 |
3 |
11:14 |
6 |
-3 |
5. STAREJŠI MLADINCI |
5 |
2 |
0 |
3 |
8:12 |
6 |
-4 |
6. BLOKE TEAM |
5 |
0 |
1 |
4 |
4:23 |
1 |
-19 |
Strelci:
Luka Anzeljc (Studenec) – 8 Blaž Rot (Studenec) – 6 Jure Kandare (Kava bar Tanja) – 6 Žak Modic (Starejši mladinci) – 4
Bloška liga se bo nadaljevala v mesecu februarju, predvidoma 7.2.2014.
Razpored tekem bo objavljen na spletni strani!
V mesecu januarju bo rekreacija (nogomet) od 17:30-19:30. |
Zadnjič posodobil Ponedeljek, 10 Februar 2014 22:21 |
|
6. Krog Bloške lige v dvorani |
|
|
|
Prispeval Janez Milavec
|
6.KROG (21.2.) Rezultati
Kava bar Tanja – Starejši mladinci 8:0 Studeno Novohlad - Bloke team 5:3 Okrepčevalnica Lovec –Studenec 0:3
Lestvica po 6. krogu
Ekipa |
T |
Z |
N |
P |
D:P |
T |
+/- |
1. STUDENEC |
6 |
6 |
0 |
0 |
28:4 |
18 |
+24 |
2. STUDENO NOVOHLAD |
6 |
3 |
2 |
1 |
14:10 |
11 |
+4 |
3. KAVA BAR TANJA |
6 |
3 |
1 |
2 |
23:11 |
10 |
+12 |
4. OKREPČEVALNICA LOVEC |
6 |
2 |
0 |
4 |
11:17 |
6 |
-6 |
5. STAREJŠI MLADINCI |
6 |
2 |
0 |
4 |
8:20 |
6 |
-12 |
6. BLOKE TEAM |
6 |
0 |
1 |
5 |
7:28 |
1 |
-21 |
Strelci:
Luka Anzeljc (Studenec) – 10
Jure Kandare (Kava bar Tanja) – 10
Blaž Rot (Studenec) – 7
7.krog (28.2.)
17:30 Studenec – Starejši mladinci
18:00 Kava bar Tanja – Bloke team
18:30 Studeno Novohlad – Okrepčevalnica Lovec |
Zadnjič posodobil Nedelja, 23 Februar 2014 22:36 |
7. Krog Bloške lige v dvorani |
|
|
|
Prispeval Janez Milavec
|
7.KROG (28.2.) Rezultati
Studenec – Starejši mladinci 4:1 Kava bar Tanja – Bloke team 10:0 Studeno Novohlad – Okrepčevalnica Lovec 1:1
Lestvica po 7. krogu
Ekipa |
T |
Z |
N |
P |
D:P |
T |
+/- |
1. STUDENEC |
7 |
7 |
0 |
0 |
35:5 |
21 |
+27 |
2. KAVA BAR TANJA |
7 |
4 |
1 |
2 |
33:11 |
13 |
+22 |
3. STUDENO NOVOHLAD |
7 |
3 |
3 |
1 |
15:11 |
12 |
+4 |
4. OKREPČEVALNICA LOVEC |
7 |
2 |
1 |
4 |
12:18 |
7 |
-6 |
5. STAREJŠI MLADINCI |
7 |
2 |
0 |
5 |
9:24 |
6 |
-12 |
6. BLOKE TEAM |
7 |
0 |
1 |
6 |
7:38 |
1 |
-31 |
Strelci:
Jure Kandare (Kava bar Tanja) – 16 Luka Anzeljc (Studenec) – 12 Blaž Rot (Studenec) – 7
8.KROG (7.3) Zaradi prireditve v dvorani se bo liga (8.krog) pričela že ob 17.00.
17:00 Starejši mladinci – Studeno Novohlad 17:30 Kava bar Tanja – Studenec 18:00 Okrepčevalnica Lovec – Bloke team |
Zadnjič posodobil Sreda, 05 Marec 2014 21:11 |
|
|
|
|
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL |