Vsakoletni pohod na Blošček s piknikom je letos, zaradi napovedi slabega vremena za jutri, prestavljen na soboto 30.9.

Zadnjič posodobil Petek, 22 September 2023 18:01

Objavljamo  povezave do fotogalerij (se dopolnjuje):

Vabljeni k ogledu.

Zadnjič posodobil Nedelja, 10 September 2023 19:25

Rezultati 13. Teka po Blokah PDF Natisni E-pošta

V lepem sončnem vremenu se je 13. Teka po Blokah udeležilo okrog 120 tekačev in tekačic.

Absolutni zmagovalec pri moških je bil GRŽE JAKA s časom 24:49, drugi je, tako kot lani, v cilj pritekel domačin in član TSD Olimpija LAVRIČ PREGELJ PHILIP YAZBECK, tretji pa je bil MARINČ MIHAEL.

Pri ženskah je slavila, lani tretja, PETROVČIČ REBEKA z novim rekordnim časom 30:51. Druga je bila JERNEJČIČ KLARA, na tretje mesto pa je pritekla MARINČ METKA.

Rezultati po kategorijah

Rezultati absolutno

13tpb start2023

Rezultati točkovanja po kategorijah

Rezultati točkovanja absolutno

Zahvaljujemo se vsem društvom in posameznikom, ki so kakorkoli pomagali pri izvedbi prireditve.

Zadnjič posodobil Nedelja, 10 September 2023 19:26

13. Tek po Blokah - razpis PDF Natisni E-pošta

V nedeljo 10. septembra 2023 bomo v sklopu prireditev ob občinskem prazniku organizirali 13. Tek po Blokah.

Štart teka bo v idiličnem okolju Bloškega jezera, trasa pa je speljana po ravninskih poteh nizkega barja potočka Bloščice v smeri proti vasi Runarsko in nazaj. Članska proga bo merila 7,1km.

Tek po Blokah 2023

Kontakt za medije: Polde Mišič, GSM: 040 833 444

Navodila za pot od Nove vasi do Bloškega jezera

Tekma šteje tudi za točkovanje tekem ebm-papst Notranskega tekaškega pokala (NTP) . Trenutni rezultati skupnega točkovanja: kategorijeabsolutno.

Zadnjič posodobil Ponedeljek, 28 Avgust 2023 21:30
Preberi več ...

Bloški teki 2023 predvidoma 5.2.2023 PDF Natisni E-pošta
Prispeval Administrator

Znan je že termin za izvedbo Bloških tekov 2023. Tek, ki se tudi letos šteje za letos pokal SLOvenSKI Maraton, bo predvidoma v nedeljo 5.2.2023.

Vse o teku, tudi morebitna odpoved, bo pravočasno objavljeno na spletni strani Bloških tekov.