Objavljamo  povezave do fotogalerij (se dopolnjuje):

Vabljeni k ogledu.

Zadnjič posodobil Nedelja, 10 September 2023 19:25

Rezultati 13. Teka po Blokah PDF Natisni E-pošta

V lepem sončnem vremenu se je 13. Teka po Blokah udeležilo okrog 120 tekačev in tekačic.

Absolutni zmagovalec pri moških je bil GRŽE JAKA s časom 24:49, drugi je, tako kot lani, v cilj pritekel domačin in član TSD Olimpija LAVRIČ PREGELJ PHILIP YAZBECK, tretji pa je bil MARINČ MIHAEL.

Pri ženskah je slavila, lani tretja, PETROVČIČ REBEKA z novim rekordnim časom 30:51. Druga je bila JERNEJČIČ KLARA, na tretje mesto pa je pritekla MARINČ METKA.

Rezultati po kategorijah

Rezultati absolutno

13tpb start2023

Rezultati točkovanja po kategorijah

Rezultati točkovanja absolutno

Zahvaljujemo se vsem društvom in posameznikom, ki so kakorkoli pomagali pri izvedbi prireditve.

Zadnjič posodobil Nedelja, 10 September 2023 19:26

13. Tek po Blokah - razpis PDF Natisni E-pošta

V nedeljo 10. septembra 2023 bomo v sklopu prireditev ob občinskem prazniku organizirali 13. Tek po Blokah.

Štart teka bo v idiličnem okolju Bloškega jezera, trasa pa je speljana po ravninskih poteh nizkega barja potočka Bloščice v smeri proti vasi Runarsko in nazaj. Članska proga bo merila 7,1km.

Tek po Blokah 2023

Kontakt za medije: Polde Mišič, GSM: 040 833 444

Navodila za pot od Nove vasi do Bloškega jezera

Tekma šteje tudi za točkovanje tekem ebm-papst Notranskega tekaškega pokala (NTP) . Trenutni rezultati skupnega točkovanja: kategorijeabsolutno.

Zadnjič posodobil Ponedeljek, 28 Avgust 2023 21:30
Preberi več ...

Fotografije z 12. Teka po Blokah PDF Natisni E-pošta
Prispeval Janez Milavec

Zadnjič posodobil Torek, 13 September 2022 10:41

Rezultati 12. Teka po Blokah PDF Natisni E-pošta

V lepem sončnem vremenu se je  12. Teka po Blokah udeležilo okrog 120 tekačev in tekačic.

Absolutni zmagovalec pri moških je bil MULE JANEZ z novim najboljšim časom proge 24:20, drugi je v cilj pritekel domačin in član TSD Olimpija LAVRIČ PREGELJ PHILIP YAZBECK, tretji pa je bil OSVALD TADEJ. Pri ženskah je slavila JEREB DARJA s časom 32:06, druga je bila ALJANČIČ NATAŠA, na tretje mesto pa je pritekla PETROVČIČ REBEKA. Čestitamo vsem!

12tpb start2022

Zahvaljujemo se vsem tekačem in tekačicam, da ste obiskali našo prireditev. Drugo leto ste zopet vabljeni, mi pa se bomo potrudili, da bo prireditev še boljša.

Zadnjič posodobil Ponedeljek, 12 September 2022 08:37

Tek po Blokah - odpoved PDF Natisni E-pošta

Tek po Blokah, predviden v nedeljo, 13.9.2020, je zaradi poslabšane epidemiološke slike odpovedan!

Zadnjič posodobil Nedelja, 30 Avgust 2020 11:49

Fotografije z 11. Teka po Blokah PDF Natisni E-pošta

Zadnjič posodobil Nedelja, 08 September 2019 17:59

Rezultati 11. Teka po Blokah PDF Natisni E-pošta

Kljub deževnem vremenu, se je  11. Teka po Blokah udeležilo preko 150 tekačev in tekačic.

Absolutni zmagovalec pri moških je bil ALBREHT BORUT s časom 25:51, enako kot lani je drugi je v cilj pritekel GRŽE JAKA, tretji pa je bil KRAŠOVEC DAVOR. Pri ženskah je ravno tako kot tudi lani, slavila OŽANIČ MATEJA s časom 32:03, druga je bila LEVEC ZOJA, na tretje mesto pa je pritekla lani druga, BELE KRISTINA. Čestitamo vsem!

start2019

Še trenutni rezultati skupnega točkovanja za pokal ebm-papst NTP 2019:

Rezultati skupnega točkovanja NTP po kategorijah

Rezultati skupnega točkovanja NTP absolutno

Zadnjič posodobil Nedelja, 08 September 2019 18:17

11. Tek po Blokah - razpis PDF Natisni E-pošta

V nedeljo 8. septembra 2019 bomo skupaj z OŠ Tone Šraj - Aljoša Nova vas, v sklopu prireditev ob občinskem prazniku organizirali 11. Tek po Blokah.

11tpb vabilo

Tekma šteje tudi za točkovanje tekem ebm-papst Notranskega tekaškega pokala (NTP) . Trenutni rezultati skupnega točkovanja: kategorije, absolutno

Zadnjič posodobil Torek, 03 September 2019 10:26